Güvenle açılan kapı

 

Ülkü Ocakları Karasu Başkanı Mehmet Hocaoğlu ve ülkücüler, Yassıgeçit Mahallesi’ni Gençlik Buluşması kapsamında ziyaret etti. Hocaoğlu, “Çocuklarınız Karasu’ya geldiğinde Ülkü Ocakları onların güvenle açabileceği bir kapıdır” dedi.

 

HEDEF 2023

Ülkü Ocakları Karasu Başkanı Mehmet Hocaoğlu ve Karasulu ülkücüler, Yassıgeçit Mahallesi’ni Gençlik Buluşması kapsamında ziyaret etti. Hocaoğlu, “Ülkü Ocakları, bilinçli Türk gençliği hedef 2023 çalışmaları kapsamında mahallelerin ziyaretlerine devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta Hürriyet Mahallesi’nde yapılan ve geniş katılım sağlanan programın ardından bu hafta Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Yassıgeçit Mahallesi Muhtarı Türker Tetik ve mahalle sakinlerinin misafiri olduk” ifadelerini kullandı. Hocaoğlu, geniş katılımın olduğu toplantıda gençlerle alakalı projelerini de anlattı.

KUTSAL DAVA

Tüm gençlerimizi Ülkü Ocakları’na bekliyoruz” diyen Başkan Mehmet Hocaoğlu, “Gençlerimizle her gün program vesilesi ile bir araya geliyoruz. Çocuklarınız Karasu’ya geldiğinde Ülkü Ocakları’nın kapısını güvenle açabilir. Ayrıca bu kutsal davayı mahalle mahalle, ev ev gezerek herkese anlatacağız. Ülkü Ocaklarına gelen gençlerle beraber, vakıf olarak gelecek yıllarımızı planlamaktayız” ifadelerini kullandı. Hocaoğlu, “Misafirperverliklerinden dolayı Yassıgeçit Muhtarımız Türker Tetik ve mahalle halkına teşekkür ederiz” dedi. Bahar Kaya