Karasu

Güvenilir hizmetin adresi

 

Şentürkler Mermer Karasu’da kurulduğu ilk günden bu güne müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak zamanında iş teslimatı, güvenilir hizmet, kaliteli malzeme ve tecrübeli işçiliği ile hizmet vermeye devam ediyor.

 

SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM

Granit ve mermer de geniş renk, desen seçenekleriyle hizmet vermekte olan Karasu Şentürkler Mermer İşletmecisi Fikri Şentürkler, “Mezar mermeri yaptırmak isteyen müşterilerimizin güvenilir tek adresi Şentürkler Mermer. Granit mezar, mermer mezar, kabir taşı yazıları, modern, mezar çeşitleri ve kabir modelleri bakımı hizmetleri yanı sıra mezar taşı yazımı hizmetleri de vermektedir” ifadelerini kullandı.

BOZULMA YAPMAZ

Uzun yıllar mermercilik sektöründe hizmet veren Şentürk, “Karasu Kabakoz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 36’da bulunan adresimizde müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Mezarlarımızda dışarıdan görülmeyecek şekilde bozulmaz, açılmaz montaj sistemi kullanılmaktadır. Beğendiğiniz ya da yaptırmak istediğiniz mezar modeli varsa bizler sizin için gerçekleştirebiliriz” şeklinde açıklamalarda bulundu. Gülcan Elmalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir