Kocaali

Gündüz gece demeden

 

Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce, Büyükşehir belediyesince düzenlenen ilçe temasları kapsamında Kocaali’ye geldi. Teşkilatları ziyaret eden ve vatandaşla kucaklaşan Yüce, kuzey ilçeleri için yapılan yatırımları anlattı. Başkan Yüce, “Sakarya’yı geleceğin en iyi şehirleri arasına taşımak için gündüz gece demeden çalışıyoruz” dedi.

 

VATANDAŞLA BULUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ramazan dolayısıyla gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerine Kocaali ile devam etti. Programları kapsamında ilçe belediyelerini, Ak Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Yüce, muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlar ile de görüştü. Yüce, birlik ve beraberliklerini güçlendirerek Sakarya’yı geleceğin şehirleri arasına taşımak için gündüz gece çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Yüce ayrıca ziyaretlerinde bölgede gerçekleştirilen yatırımlara ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

 

ÇALIŞMAYA DEVAM

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçedeki ilk ziyaretini Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı’na gerçekleştirdi. Burada Ak Parti İlçe Başkanı Ersan Demir ve ilçe yönetimi ile buluşan Başkan Ekrem Yüce, “Teşkilatımızla birlikte Kocaali için gündüz gece demeden çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah hep birlikte ülkemizi, şehrimizi hedeflerine ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

 

ÜSTYAPIYA 32 MİLYON

Sakarya büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, daha sonra Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı ziyaret etti. Başak Acar ile bir süre görüşen Yüce daha sonra belediye toplantı salonunda mahalle muhtarları ve belediye meclis üyeleriyle görüştü.  Kocaali’ye yapılan yatırımlarla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Yüce, “İlçemizde 36 ayda 32 milyon liralık üstyapı yatırımı yaptık. İçme suyu, kanalizasyonu ve yağmur suyu hatlarında yenilemeler için 15 milyon liralık altyapı hamlesi gerçekleştirdik” dedi.

 

BÜYÜKŞEHİR YANIMIZDA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaali’de tüm birimleriyle var olduğunu ve ihtiyaç duyulan her konuda destek verdiğini belirten Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar “Kocaali Belediyesi olarak büyükşehir belediyemizle, diğer ilçe belediyelerimizle olduğu gibi uyum içinde çalışıyoruz. Büyükşehir belediyemiz de kıt kaynaklarla en büyük en yüksek hizmeti sunmanın gayreti içerisinde bunu da görüyoruz. Büyükşehir tüm daire başkanlıklarıyla tüm birimleriyle, büyükşehir her şeyi ile Kocaali’de. Kocaali’nin neye ihtiyacı varsa büyükşehir yanımızda. Bu vesile ile Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve tüm ekibine Kocaali adına teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜK ÇALIŞMA

Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul Akyüz ve muhtarların talep ve isteklerini alan Başkan Yüce, çözümü için gerekli adımların atılacağını söyledi. İlçede yapılan çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul Akyüz “Büyükşehir belediyemizin 2020 ve 2021 yıllarında ilçemize verdiği hizmet gerçekten tartışılmaz. Özellikle SASKİ ve Asfalt Daire Başkanlığı, kanalizasyon ve yol konusunda büyük çalışma yaptı. 40 kilometrenin üzerinde tamamlanan yol çalışmamız var” dedi. Program kapsamında Fiskobirlik Genel Başkanı Lütfi Bayraktar’ı da ziyaret eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. İstek ve taleplerini dinledi.