Grup yolu çöktü

 

Karasu Ortaköy ve Yenidoğan Mahallesi’ni merkeze bağlayan grup yolu heyelan nedeni ile çöktü.  Yaklaşım 40 santim çöken yolda mahalle muhtarları tarafından sürücülerin zor anlar yaşamaması için geniş güvenlik önlemleri alındı.

 

MUHTARLAR ÖNLEM ALDI

Karasu Ortaköy ve Yenidoğan Mahallesi’ni merkeze bağlayan grup yolu çöktü. Geçtiğimiz günlerde yapılan yolun çökmesi mahalle sakinleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Yaklaşık 40 santim çöken yolda sürücülerin zor anlar yaşamaması için mahalle muhtarları tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Çöken yolda kısa sürede onarım çalışması başlatan Sakarya Büyükşehir Belediyesi, büyük bir facianın önüne geçti.

ONARIM ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne duyarlılıklarından dolayı teşekkür eden Karasu Ortaköy Mahallesi Muhtarı İsmet Turan ve Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Osman Şahin, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Ekipler tarafından çalışmaların devam ettiğini belirten Turan, “Şiddetli yağış ve kardan dolayı çökme yaşanan grup yollarında bakım onarım çalışmaları başlatıldı. Bizi hiçbir zaman geri çevirmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye mahallem adına teşekkür ederim” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.