Karasu

Gösteriler heyecanla izlendi

Gösteriler heyecanla izlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İsmail Hakkı Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu’nda coşkuyla kutlandı. Programda öğrencilerin sergilediği gösteriler izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Minikler ilgi odağı oldu

İsmail Hakkı Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program ana sınıfı öğrencilerinin ritim gösterisi ve İstiklal Marşı okunmasıyla devam etti. Dans gösterileri ile ilgi odağı olan minikler izleyicinin beğenisini topladı. Ardından program şiir okumalarıyla, top taşıma yarışmasıyla, zeka küpü gösterisiyle, dans gösterileriyle ve tiyatro gösterileriyle öğrenciler izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Yarınlarımız aydınlık olsun

Açıklamada bulunan İsmail Hakkı Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu Okul Müdürü Ali Osman Önlemeç, “Öğrencilerimiz ile birlikte güzel bir program gerçekleştirdik. Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

Önlemeç, “Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İsmail Hakkı Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu’nda coşkuyla kutlandı.
Öğrencilerin sergilediği gösteriler izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.
Önlemeç, “Öğrencilerimiz ile birlikte güzel bir program gerçekleştirdik” dedi.