Spor

FSM birinciliği kaptırmadı

 

Karasu Okul Sporları kapsamında düzenlenen ve yaklaşık bir aydır devam eden futsal karşılaşmaları sona erdi. Cuma günü oynanan maçlarla küçük ve yıldız erkeklerin finalistleri belli oldu. İki grubunda birincisi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu oldu.

 

DERECELER BELLİ OLDU

Cuma günü küçük ve yıldız erkekler futsal karşılaşmaları sona erdi. Karasu Spor Salonu’nda yaklaşık bir aydır yapılan müsabakalarda dereceye girenler belli oldu. Küçük erkeklerin birincisi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu oldu. Karasu İmam Hatip Ortaokulu ikinci, Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu üçüncü ve Sezi Eratik Ortaokulu dördüncü oldu. Kıyasıya geçen mücadelelerin ardından dereceye girenlere kupa verildi.

 

KUPALAR ALINDI

Yıldız erkeklerin kıran kıran geçen mücadelelerinin ardından dereceler belli oldu. Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu futsalı birinci bitirdi. Sezi Eratik Ortaokulu ikinci, Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu üçüncü,  Şehit Serkan Sağır Ortaokulu dördüncü oldu. Dereceye giren okullar bir aylık mücadelenin ardından kupalarına kavuştu. Sezi Eratik Ortaokulu ise sonuca itiraz ederek kupasını almadan turnuvadan ayrıldı. Ramazan Marmara