KarasuSakarya

Fedakarlığa hazırız

 

Karasulu İşadamı Kemal Ekşi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kampüsü’nün Karasu’ya kazandırılması konusunda kararlı olunması gerektiğini ifade ederek, “Biz Karasulu müteahhitler olarak her türlü fedakarlığa hazırız. Yeter ki bu konuda kararlı davranılsın” dedi.

 

SÖZ VERİYORUM

SUBÜ Kampüsü’nün Karasu’ya kurulmasının ilçenin kaderini değiştireceğini söyleyen Karasulu İşadamı Kemal Ekşi, “Karasu’daki müteahhitler adına ben söz veriyorum. Bu kampüsün kurulması konusunda Karasulu işadamları fedakarlığa hazırdır. Birlik sağlanmalı ve bu konuda gerekli adımlar atılmalıdır. Herkes bu noktada elini taşın altına koymalıdır, koymaya da hazırdır” şeklinde konuştu.

BİRLİK SAĞLANMALI

Kampüsün kurulması noktasında Kuzey’in tüm ilçelerinin birlik sağlaması gerektiğini de sözlerine ekleyen İşadamı Ekşi, “Kuzey içinde birlik sağlandıktan sonra Sakarya içinde baskı oluşturulmalı. Siyasiler üzerinde oluşturulacak baskı mutlaka sonuç verecektir. Karasu’nun ve Kuzey’in kaderinin değişeceği bu oluşumda yer almak hepimizin görevi. Biz bu konuda herkesin duyarlı davranacağını düşünüyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir