Eylül’de başlıyor

 

Karasu Kızılcık Mahallesi doğumlu Hasan Topaloğlu ekranlara geri dönüyor. Sağlık sorunları nedeniyle 5 yıl ekranlarda uzak kalan Topaloğlu, “Gönlüm ve aklım hep ekranlardaydı. Mavi Karadeniz’den teklif aldım. Eylül’de ekranlara dönüyorum” dedi.

 

TOPALOĞLU GÜN SAYIYOR

Çeşitli televizyonlarda program sunuculuğu yapan ve sağlık sorunları nedeniyle işine ara vermek zorunda kalan Karasulu Hasan Topaloğlu yeniden ekranlara dönmek için gün sayıyor. Mavi Karadeniz olmak üzere Karadeniz müziği ağırlıklı yayın yapan çeşitli televizyonlarda uzun yıllar başarılı programlara imza atan Topaloğlu, sağlığının düzelmesi ile birlikte çeşitli TV’lerden gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

STÜDYOYU ÖZLEDİM

1Eylül’de Talk Show programı ile ekranlara döneceğini belirten Topaloğlu, “Stüdyoyu özledim. İnsan yaptığı işi sevdi mi bırakmak istemiyor. Benimkisi uzun bir ayrılık oldu. Radyoyla açığı kapatmak istedim ama gönlüm ve aklım hep ekranlardaydı. Şimdi sağlığım düzeldi. Programlar başladığında bölgemizi ve özellikle ilçemiz Karasu’yu her yönüyle tanıtmak için elimden geleni yapacağım” dedi. Topaloğlu her Çarşamba günü 19-21-00 saatleri arasında Mavi Karadeniz ekranlarında olacak. Gülcan Elmalı