Siyaset

Esnaf ziyaretleri devam ediyor

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Karasu’yu daha yaşanabilir bir hale getirmek için esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldiğini beliren Başkan Sarı, “Esnafımızın taleplerin dinledik” dedi.

Kolaylıklar diledi

Karasu’nun birçok noktasında esnaf ziyaretlerine devam eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir rol oynayan esnaflarımızı ziyaret ederek kendilerine hayırlı işler ve kolaylıklar diledik. Karasu’yu daha yaşanılabilir bir ilçe haline getirmek için esnaflarımız ve vatandaşlarımızla istişareye özen gösteriyoruz. Ziyaretlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Talepleri dinledi

Açıklamasına devam eden Başkan Sarı, “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını ve isteklerin dinledik. Karasu genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetinde olmaktan onur duyduğumuz ilçemizin güler yüzlü ve konuksever esnafıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bize göstermiş oldukları teveccühten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sarı, “Esnaflarımızı ziyaret ederek kendilerine hayırlı işler ve kolaylıklar diledik” dedi.
Sarı, “Esnafımızla istişarelerde bulunduk” şeklinde konuştu.