Karasu

İstişare toplantısı yapıldı

31 Mart 2024 Yerel Seçim hazırlıklarına başlayan İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “İyi Parti İlçe Teşkilatı olarak istişare toplantımızı yaptık. Her bir yöneticimizin, üyemizin ve partimize gönül vermiş herkesin düşüncesini dinledik” şeklinde konuştu.

Kararların arkasındayız                         

31 Mart 2024 Yerel Seçim hazırlıklarına başlayan İyi Parti Karasu İlçe Teşkilatı, istişare toplantısını yaptı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “İyi Parti Karasu Teşkilatı olarak istişare toplantımızı yaptık. Gerçekleşen toplantıda her yöneticimizin, üyemizin ve partimize gönül vermiş herkesin düşüncesini dinledik. Hep birlikte Genel Başkanımız Meral Akşener’in almış olduğu kararların arkasındayız” dedi.

Sahadan hiç ayrılmadık

Konuşmasına devam eden Başkan Sarıoğlu, “31 Mart Yerel Seçimler için hazırız. Saha çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Genel Seçim zamanından beri sahadan hiç ayrılmadık. Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek talep ve sorunları dinledik. En kısa süre içerisinde adayımızı açıklayarak seçim startını başlatacağız. Karasu’nun ihtiyaçlarına hakimiz. Bu doğrultuda hareket ederek sorunları çözeceğiz” ifadelerini kullandı.