Spor

Emniyet idmanda

 

Karasu İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, Perşembe günü Karasuspor’u idman yaparken ziyarette bulundu. Futbolculara baklava ikramında bulunan Akyol, sarı-kırmızılı takıma ve yönetimine BAL’da başarılar diledi.

 

BAKLAVA İKRAM ETTİ

Karasu Şehir Stadı’nda Perşembe günü idman yapan BAL temsilcimiz Karasuspor’u İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol ziyarette bulundu. Akyol, Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum ve Antrenör Serdar Ergelen’e ve futbolculara, “Sizler ile ne kadar gurur duysak azdır. Gerçekten de futbol adına ilçemizin gururu oldunuz. İlk maçta şanssız bir yenilgi aldınız ikinci maçınızı göze hoş gelen, mücadele hırsı büyük olan ve oynadığınız futbol ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve dikkatleri üzerinize topladınız. Rakiplerinize adeta futbol dersi verdiniz. Pazar günü oynayacağınız Hendekspor maçı içinde şimdiden başarılar diliyorum. Eminim ki oradan da üç puan alıp ilçemize geri geleceksiniz” dedi.

YÖNETİM MEMNUN KALDI

Kulüp Başkanı Yüksel Mazlum ise, “Sayın Emniyet Müdürümüzün idmanımızı ziyaret etmesi kulüp olarak bizleri ziyadesi ile sevindirdi. Demek ki Karasuspor olarak gittiğimiz ve çizgimiz yol doğru. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.  Antrenör Ergelen, “Yaklaşık 7 aydır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İlk defa bir İlçe Emniyet Müdürü çalışmalarımızı ziyaret etmesi elbette bizlere gurur verdi. Keşke herkes aynı duyarlılıkta olsa. Ancak bizler Karasuspor olarak ilk iki maçımızı haddimizi bilerek oynadık. Bundan sonrada aynı ciddiyet ile devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.