Karasu

Emanet’e ziyaret

Emanet’e ziyaret

Karasu’nun muhtarlarından Taşlıgeçit Mahalle Muhtarı Veysel Aksu ve Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay, Kurudere Mahalle Muhtarı Hasan Emanet’e ziyarette bulundu. Emanet, “Muhtarlarımızla gündem hakkında konuştuk” dedi.

Gündem konuşuldu

Karasu Taşlıgeçit Mahalle Muhtarı Veysel Aksu ve Karasu Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay, Karasu Kurudere Mahalle Muhtarı Hasan Emaneti ziyaret etti. Açıklamada bulunan Kurudere Mahalle Muhtarı Hasan Emanet, “Muhtarlarımızla hasbihal ettik. Gündem hakkında konuştuk. Ziyarete gelen Taşlıgeçit Mahalle Muhtarı Veysel Aksu’ya ve Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Devam edeceğiz

Yapılan ziyarette Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay, “Kurudere Mahalle Muhtarımız Hasan Emanet’e ziyarette bulunduk. Muhtarımıza gerçekleştirdiğimiz ziyarette hoş sohbet ederek mahallelerimizde gerçekleşen çalışmalar hakkında konuştuk. Vatandaşlarımızın daha güvenli ve daha güzel sokaklara sahip olması için devam edeceğimiz çalışmalardan bahsettik. Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.