EğitimKarasu

Elif Kitabevi okul sezonuna hazır

 

Karasu Elif Kitabevi personellerinden Nazan Kavuk,  okul kıyafetleri ve kitap kaynakları hakkında bilgi verdi. Kavuk, “Elif Kitabevi olarak geniş ürün çeşidi ile hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

 

GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİDİ

Pandemi sürecinin getirmiş olduğu uzaktan eğitim döneminden sonra 2021-2022 eğitim- öğretim yılını okullarında geçirecek olan öğrenciler hazırlıklarını yapmaya başladı. Karasu’da öğrencilerin her türlü okul ihtiyaçlarını karşılamaları için başvurabilecek adreslerden biri olan Elif Kitabevi personellerinden Nazan Kavuk, yeni okul sezonunda da geniş ürün çeşitliliğiyle öğrencilere tüm imkanları sağlamak için çalışacaklarını söyledi. Öğrencilerin temel ihtiyaçları olan okul kıyafeti fiyatlarını da açıklayan Kavuk, “İlkokul, ortaokul, lise grupları için tüm okul kıyafetleri mevcut. Kısa kollular 50 – 55 TL, uzun kollular 57,50 – 60 TL arası, lise gruplarının sweetleri 120 TL, pantolonlar 70 – 80 TL, etekler 75 – 85 TL arasında değişiyor” ifadelerini kullandı.

YÜZDE YİRMİ İNDİRİM

Elif Kitabevi’nde bir öğrencinin bütün okul ihtiyaçlarının teminini sağlayabilecekleri her şeyin mevcut olduğunu söyleyen Nazan Kavuk, kırtasiye ürünleri ve kitaplarda çeşitliliğin fazla olduğunu, yeni çıkan kitapların da sürekli olarak raflarda yerini aldığını belirtti. Kavuk, “Pandemi sürecinden geçmiş olduğumuzdan ötürü yayınevlerinin yansıttığı fiyatlarda değişiklikler var ve bu fiyatlar tabi ki bizleri de etkiliyor. Biz de bu sıkıntılı dönemden geçen vatandaşlarımızın bütçelerini sarsmamak adına okul kıyafetlerini alan müşterilerimize kırtasiye ürünlerinde yüzde yirmi indirim yapmak istedik. Bu indirim sezon boyunca devam edecek. Ayrıca öğrencilerin temiz, sessiz ve rahat bir şekilde ders çalışabilecekleri, kitap okuyabilecekleri ortamımız bu sene de faaliyette olacak” dedi. Tuğçe Erdem