Karasu

Ekşi plaketi teslim aldı

 

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, yıl boyunca ilçedeki okullara yardımlarda bulunan Karasu Kızılay Temsilciliği’ne teşekkür plaketi verildi. Plaketi teslim alan Kızılay Karasu Şubesi Başkanı Adem Ekşi, “Bu plaketi tüm gönüllüler adına alıyorum” dedi.

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ

Karasu’da yaptıkları birçok faaliyet ile hayatlara dokunmaya devam eden Kızılay Karasu Temsilciliği’ne Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan tarafından teşekkür plaketi verildi. Düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ergün Demir, Milli Eğitim Özel Büro Sorumlusu ve aynı zamanda Kızılay Gönüllüsü olan Fatma Betül Gökhan, okullarına yardım yapılan müdürlerden Erol Cantürk ve Ahmet Ova katıldı. Programa Kızılay Karasu Başkanı Adem Ekşi, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çelik, Kızılay gönüllülerinden Zehra Türkoğlu Kuba, Aysun Kayır, Ayşe Deniz  ve Tuğba Yaldız ev sahipliği yaptı.

 

EMEKLERİ BÜYÜK

Plaketi Türk Kızılay’ı Karasu Şubesi Başkanı Adem Ekşi teslim aldı. “Bu plaketi tüm gönüllerimiz adına alıyorum” diyen Ekşi, “Onlar olmadan Kızılay bu kadar hayata dokunamazdı. Onların emekleri anlatılamayacak kadar büyük” ifadelerini kullandı. Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çelik ise, “Bizleri unutmayan ve bu plaketle onurlandıran Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür ederim” dedi. Plaketi teslim eden Müdür Turhan ise, Ekşi ve Kızılay ekibine çalışmalarından başarılar diledi. (HABER: Bahar Kaya)