Gündem

Eczacı Yakup Altıntaş: Karasu için ben de varım

Eczacı Yakup Altıntaş: Karasu için ben de varım

Karasu’nun tanınmış isimlerinden Eczacı Yakup Altıntaş Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunacak. Karasu’nun zaman kaybına tahammülü olmadığını söyleyen Eczacı Yakup Altıntaş, ilçe içindeki görüşmelerini tamamladıktan hemen sonra başvurusunu gerçekleştirmeyi planlıyor.

Teşkilat bağı

Ak Parti’nin il ve ilçe yönetimlerinde görev alan Eczacı Yakup Altıntaş Karasu Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulunacak. Ak Parti’de daha önce belediye meclis üyeliği, il yönetim kurulu üyeliği ve ilçe yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunan Eczacı Yakup Altıntaş 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde il dışındaki istişareleri tamamladı. İl ve ilçe içindeki görüşmelerine devam eden Eczacı Yakup Altıntaş’ın bu hafta içinde başvuru yapacağı öğrenildi.

Sorunları biliyorum

Karasu’nun sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğini ifade eden Eczacı Yakup Altıntaş, yıllardan bu yana Karasu’nun en işlek caddesinde eczacılık yaptığını dile getirerek, “Biz hem işimiz hem de sosyal hayatımızın bir parçası olarak insanlarla iç içeyiz. Vatandaşımızın sorunlarını da çözüm yollarını da biliyoruz. İlçemizde hemen her kesimden insanlar hasbihal ediyoruz ve güncel konuları değerlendiriyoruz. Tüm sorunları birinci ağızdan dinliyor ve çözüm yolları arıyoruz” dedi.

Herkese ulaşacağız

Karasu’nun her köşesindeki seçmene ulaşıp seçimlerden Cumhur İttifakı ve Ak Parti’nin zaferle çıkması için gayret edeceklerini söyleyen Eczacı Yakup Altıntaş, “Amacımız en ücra mahallemizde bulunan seçmenimize dahi ulaşıp, Ak Parti belediyeciliğini ve yapacaklarımızı anlatacağız. Karasu’nun geleceği ile ilgili hayata geçirmek istediğimiz projeler var. Tüm sorunları da çözümlerini de bildiğimiz şehre hizmet etmek için göreve talip olacağız” ifadelerini kullandı.