Gündem

Altuntaş başvuruya hazırlanıyor

Altuntaş başvuruya hazırlanıyor

Uzunca bir süreden bu yana siyasette nasıl bir yol izleyeceğine ilişkin öngörülerde bulunulan Samet Altuntaş görüşmelerinde sona geldi. Altuntaş’ın görüşmelerden edindiği izlenimin olumlu olduğu ve bu hafta başvuruya hazırlandığı öğrenildi.

Görüşmelerde bulundu

Karasu Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru yapmaya hazırlanan Uzman Eczası Samet Altuntaş, görüşmelerini tamamladı. Sakarya Milletvekilleri ve Ak Parti’nin ileri gelenleri ile ikili görüşmeler gerçekleştiren Altuntaş görüşmelerden olumlu netice aldı. Aday adaylığı başvuru süresinin uzatılmasının ardından başvuru tarihini öteleyen Altuntaş’ın son birkaç isimle daha istişarede bulunduktan sonra kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.

Açıklama yok

Altuntaş, sosyal medya hesabından paylaşım yapmamaya ve açıklamada bulunmamaya gayret ediyor. Samet Altuntaş’ın görüşmelerini sessizce gerçekleştirdiği ve edindiği izlenimler doğrultusunda adım atmayı planladığı konuşuluyor. Yine de yakın çevresindeki isimlerin Samet Altuntaş’a aday olması yönünde baskı yaptığı ve Altuntaş’ın da aday adaylık başvurusu yapmaya yakın olduğu gelen bilgiler arasında. Samet Altuntaş yüksek ihtimalle önümüzdeki hafta içinde başvuruda bulunacak.