Duru’nun minikleri bayramı kutladı

 

Karasu Özel Duru Gündüz Bakımevi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşku ile kutladı. Minikler gün boyu kendileri için hazırlanan etkinliklerin tadını çıkarttı.

 

GÜVEN VE BARIŞ ORTAMI

Karasu Özel Duru Gündüz Bakımevi’nin minikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Miniklerin doyasıya eğlendiklerini belirten Duru Gündüz Bakımevi Müdürü İlhan Garip, “Çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke ve dünya bırakmak, onları huzur, güven ve barış ortamında geleceğe hazırlamak herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkündür. Çocuklarımızın araştıran, sorgulayan, aydınlık bakış açısına sahip, kendine güvenen, yeniliklere açık fertler olarak yetiştirmek temel amacımızdır” ifadelerini kullandı.

ONLARI ÇOK SEVİYORUZ

Müdür İlhan Garip, “Çocuklarımızı ülkesini, milletini seven, onlar için çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek, dünya yüzünde saygın ve güçlü Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin onurlu, başı dik vatandaşları kılmak biz eğitimcilere düşen görevlerdir. Büyük Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını tüm şehit ve gazileri saygı ile anıyoruz. Çocuklarımızın bu sorumluluğun şuuru içinde güzel yarınlarımızın mimarları olacağınıza inancımız sonsuzdur. Sevgili çocuklarımıza ülkemizi geleceğe taşımaya yönelik, sorumlu ve duyarlı bütün çabalarında destek verecek ve yanlarında olacağız. Çünkü çocuklarımızı seviyor ve onlara güveniyoruz” dedi.