KarasuSiyaset

Direk: Yeni üyeler bize güç verecek

 

Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı üye çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Partilerine 30 yeni üyenin katıldığını belirten Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, “Yeni üyelerimiz bizlere güç verecek” dedi.

 

TOPLU KATILIMLAR

Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı’nda üye katılım töreni gerçekleştirildi. 30 yeni üye kaydının gerçekleştiği programa İl Başkanı Fatih Sevindik de katıldı. Gelecek Partisi’ne toplu katılımların yükselerek artacağını belirten Sevindik, “Türkiye’de siyasetin, ekonominin çıkmazda olduğu, insanımızın yarına dair bir güven ve umut problemi yaşadığı bir zaman diliminde, başta Ak Parti seçmeni olmak üzere bütün partilerin tabanında yeni siyasi arayışlar var. Bu siyasi parti arayışlarının neticesinde partimize toplu katılımlar oluyor. Bu katılımlar hem umutlarımızı diri tutmamızı hem sorumluluğumuzu artırıyor hem de yarına dair daha çok çaba göstermemiz gerektiğini ortaya koyuyor” ifadelerini kullandı.

ÇÖZÜLEMEYECEK SORUN YOK

Milletimizin emrinde ve hizmetinde yürüdüğümüz bu yolda aramıza yeni katılan üyelerimize hoş geldiniz diyorum” diyen Başkan Sevindik, “Partimiz temel hak ve özgürlüklerin korunduğu, ayrımcılıkların son bulduğu, adil ve müreffeh bir Türkiye vizyonu gelecek teması ile yola çıkmıştır. Türkiye’nin çözülemeyecek olan hiçbir sorunu yoktur. Sayın Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde gece gündüz demeden tüm teşkilatımızla insanlarımızın sıkıntılarına ortak seslerine soluk oluyoruz. Birlik ve beraberlik içinde şehrimizin geleceğine değer katmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HEDEFİMİZE YAKLAŞIYORUZ

Yeni üyelerin kendilerine güç vereceğini belirten Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, Karasu için hep birlikte daha güçlü çalışacaklarını belirtti. Başkan Direk, “Bu yeni katılımlar ile teşkilat olarak hedefimize daha çok yaklaştık ve güçlendik. Bu katılımlar müjdeleri de beraberinde getiriyor. Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun gösterdiği gelecek temalı hedeflerin hemşerilerimiz tarafından desteklendiğinin birer göstergesidir. Dikkat ederseniz partimize her bölgeden katılımlar gerçekleşmekte. Sakarya’da ve ilçemiz Karasu’da partimize katılımlar sürecek” dedi. Gelecek Partisi’ne katılan yeni üyelerin rozetlerini Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevinç Görmez taktı.