Karasu

Deva’dan Kızılay’a ziyaret

 

Kızılay Haftası nedeniyle Cuma günü Deva Partisi Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş ve Başkan Yardımcısı Beyza Kılıçaslan, Karasu Türk Kızılayı Koordinatörü Adem Ekşi’yi ziyarette bulundu.

 

HER AN YANIMIZDA

Kızılay Haftası nedeniyle Deva Partisi Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş ve Başkan Yardımcısı Beyza Kılıçaslan, Karasu Türk Kızılayı Koordinatörü Adem Ekşi’yi ziyarette bulundu. Başkan Çatalbaş, “Kızılay Haftası nedeniyle Başkanımız Ekşi’yi ziyaret ettik. Gelecek yıllara daha azimle çalışabilmek, daha verimli olabilmek adına ziyaretimiz devam edecek” dedi. Kızılay’ın çalışmaları yakından takip ettiklerini de belirten Çatalbaş, “Kızılay insan hayatına dokunan ve her anımızda yanımızda olan köklü bir kurumdur. Son yıllarda yaşadığımız felaketlerle bunu bize bir kez daha gösterdiler. Ekşi’nin nezdinde Kızılay’da yer alan ve canla başla çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Türk Kızılayı Koordinatörü Adem Ekşi, “Kızılay Haftası olması hasebiyle değişik etkinlikler de bulunduk. Bununla birlikte ziyarete gelen misafirlerimiz de bizi mutlu etti. İlçe Başkanımıza nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Ekşi, “Yaptığımız çalışmalarda Karasu’daki idarecilerimizden gördüğümüz saygı ve şefkat bizim şevkimizi arttırıyor. Allah rıza için yapılan her görevin bizim için daha farklı olduğunu göreve geldikten sonra anladık. Bizden sonra gelen gençlerimize bu bayrağı teslim edeceğiz. Bu kurum herkesçe takdir edilen bir kurum. Biz de bunu layık olduğu yere taşıyabilmek için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde açıklamada bulundu. Bahar Kaya