Spor

Dev kadroyla basın karşısına çıktılar

 

Pazar günü Karasuspor’un tüm alt yaş grupları ve A takım Karasu Şehir Stadı’nda bir araya geldi. Sarı-kırmızılı ekip 350 kişilik dev kadrosuyla basın karşısına çıkarak poz verdi.

 

FUTBOL ORDUSU

Karasuspor Pazar günü Karasu Şehir Stadı’nda tüm alt yaş grupları, A takım, yönetim ve teknik ekip ile basın karşısına çıktı. Altyapıdan Sorumlu Yönetici Mahmut Hanefi Erdoğdu ve Selçuk Çakmak nezaretinde U-11, U-12, U-13, U-15, U-16, U-17 ve U-18 yaş gruplarında bulunan tüm sporcular, basına poz verdi. Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Karasuspor’da saha da yönetim ve teknik ekibiyle yerini aldı. Karasuspor Başkanı Yüksel Mazlum yaptığı açıklamada futbol ordusu kurduklarını belirterek, “Çok şükür bugünleri gördük. Karasuspor olarak hedefimiz olan geleceğe yatırım yaptık. Gelecek sezonlarda kendi kendine yeten bir takım olacağız. Çok değil birkaç yıla kadar adından çok daha bahsettiren bir Karasuspor olacağız” ifadelerini kullandı.

 

HAK ETTİĞİ YERE GELECEK

Altyapı Sorumlu Yöneticisi Mahmut Hanefi Erdoğdu, “Karasu Benim doğup büyüdüğüm ilçe ve aynı zamanda Karasuspor futbola başladığım kulüp. Türkiye’mizin en iyi kulüpleri olan Sakaryaspor, Fenerbahçe ve Milli takımlarında oynadım. Futbola genç yaşta veda etmiş olsam bile gün bugündür diyerek iki yıl önce ilçeme borcumu ödeme zamanımın geldiğini düşünerek yola koyuldum. Çok şükür bugün ise birbirinden yetenekli 350 genç futbolcu ile yolumuza devam ediyoruz” dedi. “İlçemiz sporu ve futbolcu seven bir ilçe” diyen Altyapı Sorumlu Yöneticisi Selçuk Çakmak ise, “İnancım odur ki çok değil birkaç sezon sonrası hak ettiğimiz profesyonel liglerde mücadele edeceğiz. Takımımız için biz de zamanında forma giyerek çok mücadele ettik. Bu yüzden Karasuspor’un en iyi yerlere gelmesi boynumuzun borcu” şeklinde konuştu. (HABER: Ramazan Marmara)