KarasuSiyaset

Demirci: Vicdan nerede

Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci, mazota gelen zamlar hakkında açıklamada bulundu. Demirci, “Mazota üç günde üç kez zam yansıtılmasını hangi vicdana sığdırıyorlar” dedi.

 

HALKA DARBE İNDİRİLİYOR

Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci, mazota gelen zamlar hakkında açıklamada bulundu. Demirci, “Brent Petrolün fiyatı 95 dolara kadar indi fakat bizim fiyatlarımız her geçen gün daha da artıyor. Yükseliş olurken artan fiyatlar, düşüş olduğunda neden düşmüyor? Her yeni güne yeni bir zam haberiyle uyanıyoruz. Sürekli gelen zamlarla halka darbe indiriliyor. Vatandaş yıldı artık” şeklinde konuştu.

 

HALKIN GÖZÜNÜN FERİ SÖNDÜ

BOTAŞ’ın doğalgaz borcu için 2024’e kadar erteleme talep ettiğini ifade eden Demirci, “Ülke ekonomisi moratoryuma doğru gidiyor” dedi. Başkan Demirci, “Süreç Abdülhamid dönemi Düyun-u Umumiye’ye doğru ilerliyor. Vatandaş sokağa çıkmaya korkar oldu. Bir ihtiyacım gözüme çarpar da para harcamak zorunda kalırım diye. Tuzu kuru olanlar oturdukları koltuklardan ahkam kesmeye devam ediyor. Bakan Nebati’nin gözleri ışıldıyor ama halkın gözünün feri söndü” ifadelerini kullandı. (HABER: Sündüz Andoğlu)