Karasu

Burası geçici, hesap yeri baki

Burası geçici, hesap yeri baki

Geçtiğimiz günlerde Karasu-Kocaali Karayolu’nda meydana gelen kazada köprü korkuluklarının güvenli olmadığının belirlenmesinin ardından Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal, basın açıklamasında bulundu. Önal, “Burası geçici, hesap yeri baki” dedi.

Elbet bir gün hesap verecek

Karasu-Kocaali yolunda geçtiğimiz günlerde aksı kırılması sonucu meydana gelen kazada köprü korkuluklarının yerine sabitlenmediği ortaya çıktı. Bu duruma tepki gösteren Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal, “Geçtiğimiz hafta Küçükboğaz Köprüsü’nde insanı hayrete düşüren kazada köprü korkuluklarının köprü üzerine sabitlememesi flanşlarının olmaması enteresan bir durum. Bu işi ihale eden kurum işi yapan firmadan nasıl, ne şekil kontrol edip teslim aldığı muamma. Bu milletin ekonomik gücünü yandaşlarına peşkeş çekenler elbet bir gün o işi bu şekilde teslim edip teslim alanlarda hesabını verecek. Burası geçici, hesap yeri baki” şeklinde konuştu.

Sorgulanacak mı sorgulanır mı

Açıklamasına devam eden Başkan Önal, “Kimler kimlerle, ne için bu kadar istikametsizlik. Değer mi üç günlük dünya hayatı için doğmamış bir neslin hakkına girmeye. Milli görüş bu tür işlere göz yummaz, kimsenin hakkını kimseye yedirtmez, işi ehline ve iş ahlakı olana verir. İstediğiniz kadar namaz kılın ibadet yapın sonuç böyle oluyorsa sorun sizde içinde bulunduğunuz yapılarda değil, milli görüş temelde ahlaka, ehliyete, liyakat, istişareye dayalı bir yaşam şeklidir. Bu işlerin usulsüz yapılan korkulukların hesabı sorgulanacak mı, yoksa sorgulanır gibi gösterilip üstü örtülecek mi bununda önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz” ifadelerini kullandı.