Spor

Bu sene o sene

Bu sene o sene

Süper Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Karasu Aziziyespor bu hafta yapacağı Harmanlıkspor ile oynayacağı erteleme maçının hazırlıklarını tamamladı. Lige verilen arada kaza sonucu yaralanan sporcularının da sağlığına kavuştuğunu söyleyen Genel Kaptan Aytaç Ayhan, “Başarı grafiğimiz sürecek. Bu sene o sene” dedi.

Hazırlıklar tamam

Süper Amatör Küme A Grubu’nda namağlup lider durumda bulunan Karasu Aziziyespor’da moraller yerine gelmeye başladı. Talihsiz bir kaza sonucu yaralanan oyuncuların da sağlığına kavuşması ile eksikleri gideren sarı-lacivertliler Çarşamba günü kaza dolayısıyla ertelenen Harmanlık maçına hazır. Lig’deki iddialı konumunu sürdürmeyi amaçlayan Kafkaslar, yol kazası yaşamadan, kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

Eksikleri giderdik

Lig’de yakaladıkları başarının tesadüf olmadığını söyleyen Genel Kaptan Aytaç Ayhan, “Karasu Aziziyespor, gençlere ve geleceğe önem veren bir anlayışla yönetiliyor. Oyuncularımız moral ve motivasyonu son derece yüksek. Yönetim ve taraftarımız da alınan skorlardan ve puan durumundaki yerimizden son derece memnun. Lige verilen aralarda eksiklerimizi giderdik. Oyuncularımızın motivasyonunu yükselttik” dedi.

Beklenti yüksek

Karasu Aziziyespor’un Play Off’ta da aynı başarı grafiğini sürdürmeyi amaçladıklarını da sözlerine ekleyen Ayhan, “Elbette önümüzde zorlu maçlarımız var. Ferizlispor, Geyvespor gibi iddialı ekiplerle zorlu maçlar yapacağız. Şu ana kadar elde ettiğimiz başarılara güvenecek değiliz. Rakiplerimiz de bizim liderliğimize göre hazırlık yapacak ve ona göre motivasyon sağlayacak. Biz önümüzdeki sürecin planlamasını iyi yapıyoruz. Play Off’a mutlaka kalacağız ve Play Off’ta da başarılı sonuçlar alacağız” diye konuştu.

Seneye BAL’da olacağız

Aziziyespor’un iyi bir ekip kurduğunu ve bu ekibi de önümüzdeki yılı düşünerek planladığını da sözlerine ekleyen Genel Kaptan Ayhan, “Biz takımımızı bugünün şartlarında yarının hesapları ile kurduk. Eksiklerimizi de bulunduğumuz lige göre değil Bölgesel Amatör Lig’e göre değerlendiriyoruz. Hedefimiz yol kazası yaşamadan Bölgesel Amatör Küme’ye yükselmek” şeklinde konuştu.

Aytaç Ayhan, bugünden geleceği planladıklarını söyledi