Spor

54 Adatepe işi sıkı tutuyor

54 Adatepe işi sıkı tutuyor

Karasu ekipleri 2. Amatör Küme hazırlıklarına erken başladı. 54 Adatepesopor  idmanlara başladı. Yuvalıdere Sahası’nda idmanlara başlayan yeşil beyazlılarda hedef 1. Amatör Küme’ye yükselmek.

 

İddialı olacak

2. Amatör Küme müsabakaları bu yıl oldukça iddialı geçecek gibi. Kuzey Ligi’ne katılacak ekipler hazırlıklarına erken başladı. Mayıs ayı içinde başlaması planlanan 2. Amatör Küme müsabakaları için 54 Adatepespor da sahaya indi. Yuvalıdere Sahası’ndaki idmana oyuncuların tamamına yakını katıldı. Avni Ertaş yönetiminde idmanlara başlayan yeşil-beyazlılar ligde iddialı olmak için sahadaki yerini aldı. İdmanların yanı sıra hazırlık maçlarında da forma terleten 54  Adapetesporlu oyuncular Yuvalıdere ile de hazırlık maçı oynadı.

Takım tamam gibi

Bu sene 2. Amatör Küme’nin iddialı ekipleri arasında yer almayı hedeflediklerini söyleyen 54 Adatepespor Başkanı İrfan Turan, takımın tamamlanma aşamasına geldiğini ve lig için hazırlıklarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi. Başkan Turan, Antrenör Avni Aktaş yönetiminde başarılı bir sezon geçireceklerine inandıklarını ifade ederek, oyuncu, taraftar ve mahalle halkının bu noktada beklentisinin yüksek olduğunu, 54 Adatepespor’un önümüzdeki sezon 1. Amatör Küme’de mücadele etmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

54 Adatepespor sahaya indi