Karasu

Beklenenden hızlı ilerliyor

 

Karasu Organize Sanayi Bölgesi yanında yapımına başlanan Yatılı Kız Kur’an Kursu inşaatı hızla yükseliyor. Yapılan yardımlar sayesinde projenin planlanandan hızlı ilerlediğini söyleyen Karasu İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Murat Çetin yardımseverlere teşekkür etti.

 

EL BİRLİĞİ İLE

Karasu’da geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan Yatılı Kız Kur’an Kursu inşaatı hızla yükseliyor. Hayırseverlerin katkıları ile planlanandan daha hızlı ilerleyen inşaat ile ilgili bilgi veren Karasu İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Murat Çetin, “Hayırsever vatandaşlarımızın katkıları sayesinde inşaatımız planlanandan hızlı ilerliyor. Eğer yardımlar bu şekilde devam ederse çok daha kısa süre içinde inşaatımızı tamamlayabiliriz” dedi.

 

İLGİ VAR

Karasu’nun bu şekilde bir yapıya olan ihtiyacının ortada olduğunu da sözlerine ekleyen Çetin, “İlçemizde bu şekilde güzel bir Kur’an kursumuzun olması çocuklarımızın çok daha sağlıklı dini eğitim almasına vesile olacak. Bu bilinçle kurs inşaatımıza vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiden de memnun olduğumuzu ifade etmek isterim. Mevla yaptığımız ve yapacağımız yardımları kabul etsin” ifadelerini kullandı.