Başkanlığı Hocaoğlu devraldı

 

Karasu Ülkü Ocağı Başkanlığı görevini yürüten Hakan Güner, başkanlık görevini Mehmet Hocaoğlu’na devretti. Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu’nun da katıldığı devir teslim töreni sonrası ülkücü gençler yemin etti.

 

ÜLKÜCÜLER BİR ARADA

Bir süredir Karasu Ülkü Ocağı Başkanlığı görevini yürüten Hakan Güner, başkanlık görevini Mehmet Hocaoğlu’na devretti. Pazartesi günü Karasu Ülkü Ocağı’nda düzenlenen devir teslim törenine Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Sakarya Ülkü Ocakları İl yönetimi, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, MHP Karasu İlçe Yönetimi, MHP Sakarya eski Milletvekili Adayı Tolgahan Öksüz ve çok sayıda ülkücü hazır bulundu.

ÜLKÜCÜLER HAZIR

Eski Başkan Hakan Güner’in Karasu Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini Mehmet Hocaoğlu’na devretmesinin ardından konuşma yapan Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, “Ülkü Ocakları olarak her cephede tabiri caizse mevzi mevzi savaşıyoruz. Bugün ülkemizin gelmiş olduğu konum itibariyle politik ve siyasal olayların ülkemizde getirmiş olduğu etkiler neticesinde biz ülkücüler olarak üzerimize ne kadar yük yüklendiğini hissediyoruz” ifadelerini kullandı.

ÜLKÜCÜYE İHTİYAÇ VAR

Türkiye’nin her kesiminde ülkücü gençlere ihtiyaç olduğunu belirten Sofuoğlu, “Kutlu ocaklarımızda Allah’ın izniyle geleceğin lider ülkesi Türkiye’yi inşa edecek kadroları yetiştireceğiz. Çünkü Türk Devleti’nin ülkücü harekete çok ihtiyacı var. Güner başkanımız görevini en iyi şekilde yürüttü, çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Yeni başkanımız Hocaoğlu’nun da görevini en iyi şekilde yürüteceğine inanıyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

DAVAMIZIN PEŞİNDEYİZ

Bir ülkücü olarak davasının peşinde hizmet etmeye devam edeceğini belirten eski Başkan Hakan Güner, “Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın onayı ile gururla yürüttüğüm Karasu Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevimi Mehmet Hocaoğlu’na devrettim. Görev sürem boyunca bu kutlu davayı hep bir adım ileri taşıma gayreti içerisinde oldum. Bu süreçte benimle beraber dava arkadaşlığı yapan abilerime ve kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ederim. Bundan sonra da her zaman Mehmet başkanın bir adım gerisin de davama hizmet vermeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.