Karasu

Başkan Sarı’dan kutlama

Başkan Sarı’dan kutlama

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı Karasu’daki basın mensuplarıyla bir araya geldi. Karasu Sahil Park’ta düzenlenen yemek programı oldukça samimi bir ortamda geçti.

Samimi anlar

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Karasu Sahil Park’ta basın mensuplarıyla bir araya geldi. Karasu’daki basın mensupları için düzenlenen yemek programında samimi anlar yaşandı. Gazetecilerin gününü kutlayan Başkan Sarı, “Değerli basın mensubu arkadaşlarım, Gazeteciler ve Basın Bayramınızı tebrik ediyorum. Sizlerle bu günde beraber olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güzellikleri paylaşalım

Sözlerine devam eden Sarı, “Karasu’da birlik ve beraberlik içinde güzellikleri artırmaya çalışıyoruz. Hep beraber kötülükleri örtmeye, güzellikleri paylaşmaya çalışıyoruz. İnşallah ilçemizi Sakarya ilinin en kaliteli ilçelerinden biri haline getirmeye çalışıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana hem belediyenin ekonomik sıkıntıları hem de ülkede yaşanıp bizi de etkileyen olaylar dolayısıyla zor süreçlerden geçtik. Bu günümüze şükür edip elimizdeki imkanları milletimizle paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.