Gündem

Karasu’da üyelik sistemi

Karasu’da üyelik sistemi

Karasuspor’u tabana yaymak isteyen yeni yönetim ücretli üyelik kampanyası başlattı. Kulübe kalıcı maddi gelir sağlamayı amaçlayan sistem sayesinde kulüp daha planlı bir yapıya kavuşturulacak.

Duyuru yapıldı

Karasuspor’da yeni üyelik sistemi dönemi başlıyor. Sistem ile kulübün daha şeffaf hale getirilmesi ve profesyonel bir yapıya kavuşturulması amaçlanıyor. Yeni üyelik sistemi ayrıca kulübe kalıcı ve düzenli gelir getirecek bir yapı da öngörüyor. Bu şekilde Karasuspor, kurumsal gelişiminin yanı sıra planlı yatırımlar da gerçekleştirebilecek. Kulübün sosyal medya hesaplarından duyrulan üyelik sistemi ile ilgili kapsamlı bir kampanya başlatılacak ve üye sayısının maksimuma çıkması sağlanacak.

Neler sunuyor

Karasuspor üyelik sistemine dahil olanlar, oy kullanma hakkını elde edecek. Üyelik sistemine dahil olmayanlar başkanın belirlenmesi için oy verme hakkına sahip olamayacak. Üyeler ayrıca gelir gider tabloları ile ilgili bilgi alma hakkınsa sahip olacak ve kongrede söz alabilecek. Karasuspor’a aidiyet duygusu kazandırmayı da amaçlayan üyelik sistemine dahil olmak isteyenler 3 bin lira yıllık bedel ödeyecek. Kadınlar ile gençler ise bu bedelin yarısını ödeyerek sisteme dahil olabilecek.