Siyaset

Başkan Önal’dan ziyaret

 

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal ve yönetimi, geçtiğimiz ay yapılan kongrenin ardından çalışmalarına başladı. Başkan Önal, Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre’yi ziyaret etti.

 

İADEYİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİ

Şubat ayında bayrak değişimi sonrasında mazbatasını alarak göreve başlayan Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal ve yönetimi çalışmalarına başladı. Başkan Önal ve yönetimi, kendilerini ziyaret eden Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk’e iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Önal, “Salim Başkan ile Karasu sahilindeki kıyı erozyonu, ekonomik ve toplumsal sıkıntıları görüşüp çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulunduk” ifadelerini kullandı.

 

CHP VE HDP’NİN OLDUĞU YERDE YOKUZ

Ülke gündeminde de bahsedilen ziyarette Başkan Önal, altılı ittifak ile ilgi olan görüşünü de belirtti. Başkan Önal, “Ülkenin birçok konuda sıkıntısı var. Toplumsal sıkıntılar had safhada, işsizlik ise gittikçe artıyor. Kimsenin kimseye tahammülü yok. Biz Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın dediği gibi CHP ve hdp’nin olduğu ittifakta olmayacağız. Sözlerimiz üzerine seçimde son durum ne olur bilmiyoruz. Ama bizim kararımız belli” ifadelerini kullandı.

 

ÖNAL’DAN EMRE’YE ZİYARET

Başkan Osman Önal ve yönetimi, Çarşamba günü mazbatasını alarak göreve başlayan Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre ve yönetimini makamında ziyaret etti. Başkan Emre’ye yeni görevinde başarılar dileyen Önal, “Güler yüzlü ve sıcak karşılamalarından dolayı yeni Başkanımız Cihan Emre ve yönetimine teşekkür ederim. Karasu için her şeyin en iyisini yapacağından şüphemiz yok. Yeni döneminde Başkan Emre’ye ve yönetimine başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya