Gündem

Başkan Emre’den Ankara ziyareti

Başkan Emre’den Ankara ziyareti

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent’i, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’u ve İyi Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selçuk Kılıçaslan’ı ziyaret etti.

Sorunlar anlatıldı

CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent’e ziyarette bulunan Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, “TBMM’de yapmış olduğum ziyarette seçilmiş oldukları milletvekilliğinin hayırlı olması temennisinde bulunarak ilimiz ve ilçemiz esnaflarımızın sorunları ile ilgili bilgi verdim. Hayırlı olsun dileklerimizi ilettim. Misafirperverlikleri için şahsına ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

İhtiyaçlar belirtildi

Ardından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’u ziyarette bulunan Başkan Emre, “Ak parti genel merkezinde yapmış olduğumuz ziyarette ülkemiz, ilimiz ve ilçemizdeki esnaflarımızın sorunları hakkında bilgiler aktardık. Yerel seçim çalışmalarının Ak parti genel merkezinde yoğun bir çalışmayla devam ediyor. Misafirperverlikleri için Ali İhsan Yavuz ve teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Başarılar diledi

İyi Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 2023 Genel Seçimleri Sakarya Milletvekili Adayı Selçuk Kılıçaslan’ı ziyaret eden Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, “Kılıçaslan’a yapmış olduğum ziyarette yeni görevinde başarılar dileklerimizi ilettik. Misafirperverlikleri için şahsına ve İyi parti çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Başkan Emre, “İlçemizdeki esnaflarımızın sorunları hakkında bilgiler aktardık” dedi.
Emre, “Kılıçaslan’a yapmış olduğum ziyarette yeni görevinde başarılar dileklerimizi ilettik” dedi.