Baş’ın müzik yolculuğu sürüyor

Baş’ın müzik yolculuğu sürüyor

2020 yılında müzik piyasasında adım atan Karasulu Sanatçı Serkan Baş yeni parçası Heves ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Baş, önümüzdeki günlerde de müziğe yönelik etkinliklerine hız kesmeden devam edeceğinin müjdesini verdi.

Amatörden profesyonele

Müzik dünyasına 3 yıl önce adımını atan Karasulu sanatçı Serkan Baş, müzik yolculuğunu anlattı. Baş, “Müzik kariyerime 3 yıl öncesinde amatör olarak devam ederken kendimi birden profesyonel sanatçılık yolunda buldum. Televizyon kanallarında, konserlerde, düğün ve özel günler gibi yerlerde sahneler aldım. Sesime ve kendime güvendikçe müzik yolculuğum hız kesmeden devam edecek. Bu yolda arkamda olan aileme ve sevdiklerimi teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmalara devam

Sevdiklerinin destekleri devam ettiği sürece daha iyi yerlere geleceğini, daha güzel yerlerde sahne alacağını belirten Serkan Baş, “Önümüzdeki yaz 2 eser daha piyasaya teslim edeceğim. Söz ve müziği Uğur Kayış kardeşime ait slow bir şarkı geliyor. Klibini İstanbul’da çekmeyi düşünüyoruz. Yazın Karasu’da da bir klip çekme planımız var. Bunun haricinde yaz boyunca düğün ve özel günler için konserlerim de devam edecek. İletişim için menajerime ulaşabilirler” şeklinde konuştu.

Baş, müzik yolculuğunu anlattı
Baş, müzikle ilgili çalışmalarının devam edeceğini söyledi