Spor

Aziziyespor’dan transfer atağı

 

Karasu’yu Süper Amatör Lig’de temsil eden Aziziyespor, 2021-2022 futbol sezonunda BAL’a katılmayan Karasusporlu 6 futbolcu ile anlaşarak Aziziyespor’a transfer etti.

 

KARASUSPOR’DAN 6 FUTBOLCU

Azizizyespor Kulüp Başkanı Reşit Yetim ve Genel Kaptan Yücel Şirin, 2021-2022 futbol sezonu için Karasusuporlu 6 futbolcu ile anlaştıkları bilgisini verdi. Karasusporlu 6 futbolcunun da içinde bulunduğu kadro ile yeni sezona hızlı bir giriş yapmak istediklerini söyleyen Başkan Reşit Yetim, “Çok sevdiğimiz Karasuspor’un yaşadığı talihsizlik neticesinde, yeni sezonda top koşturamayacak sarı-kırmızılı 6 futbolcu ile anlaşarak kadromuza katmak istedik. Sarı-kırmızılı renklerin başarılı futbolcuları ile yeni sezona merhaba diyeceğiz. İnşallah bu yeni sezonda ilçemizi en iyi şekilde temsil ederiz” şeklinde konuştu.

BÜNYEMİZE KATILDILAR

Azizizyespor camiası olarak Karasuspor’un düştüğü duruma çok üzüldüklerini söyleyen Kulüp Genel Kaptanı Yücel Şirin, “Yeni oluşan şartlar gereği geçtiğimiz sezon Karasuspor’da oynayan futbolcu kardeşlerimiz yine yeniden ilçemizin başarısı için kulübümüz bünyesinde ter dökecekler” dedi. 6 futbolcunun Aziziyesporlu olmalarından ve yeni sezonda sahalarda mücadele edeceklerinden ötürü mutluluk duyduklarını belirten Şirin, transfer edilen futbolcuların isimlerini de açıkladı. Şirin, “Berkhan Kartal, Kaan İskender, Bedirhan Kartal, İsmail Devecioğlu, Kaan İr ve Hasan Kalyoncu kardeşlerimiz yeni sezonda sarı-lacivertli formayı temsil edecekler. Ailemize hoş geldiler. Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın” diye konuştu.