Aziziyespor’da kongre zamanı

 

Aziziyespor Kulüp Başkanı Reşit Yetim ve yönetim kurulu olağan kongre kararı aldı. Temmuz ayında yapılacak kongrede Reşit Yetim, yeni yönetim listesi ile yeniden başkan adayı olacağını açıkladı.

 

TEK LİSTE

Aziziyespor Kulübü Temmuz ayında olağan kongreye gidiyor. Yeniden aday olacağını açıklayan mevcut Başkan Reşit Yetim, kongrede tek liste olacağını belirtti. Yönetim kurulubu oluşturduklarını da belirten Yetim, “Listemiz de Yücel Şirin, İlker Işık, Timur Acar, Çetin Kaya, Basri Basmacı, Kerem Genç, Taylan Demirkol, Bekir Şakar, Recep Usta, Taner Şirin, Alaattin Özer, Taner Vatangül, İsa Durmuş, Remzi Yıldız, Cumhur Yılmaz, Berkan Acar,  Ekrem Tanrıseven, Selçuk Şahin, Ercan Kır, Oğuz Ödül, Ömer Özpınar, Murat Ayhan, İbrahim Ulca ve Ozan Tatlı isimleri yer alıyor” ifadelerini kullandı.

KENDİMİZİ KANITLADIK

Başkan Reşit Yetim, “Aziziyespor olarak kendimizi Sakarya’da alt yapıda kanıtladık. Üç yıl üst üste Türkiye Şampiyonası’na adımızı yazdırdık. Ancak geçtiğimiz sezon pandemi nedeni ile TFF tarafından alınan karar neticesinde şampiyonaya katılamadık. Kısaca hemen hemen aynı yönetim ile yolumuza devam edeceğiz. Genç tıntınlarımızla Aziziyespor camiası olarak 2021-2022 futbol sezonunda daha üst seviyeler de yeniden adımızdan bahsettireceğiz” şeklinde açıklamada bulundu.