KarasuSiyaset

Aydınlık Türkiye için yola çıktık

 

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Teşkilatı ilk İlçe Divan Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşma yapan Önal, “Biz milli görüşçüler bu ülkenin olmazsa olmazıyız. Bizler diyoruz ki hep beraber el ele aydınlık bir Türkiye için yola çıktık” dedi.

 

ROZETLER TAKILDI

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi’nden sonra ilk İlçe Divan Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda sandık müşahitleri ve mahalle başkanları ile Karasu gündemi ve yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulunuldu. Toplantıda mahalle başkanları ve sandık baş müşahitlerine de rozetleri takıldı. Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Osman Önal, “Partimiz, her geçen gün gücüne güç katarak ıslak imzalı oy sayısını arttırmakta. Parti olarak insanların huzur ve refah içinde yaşamalarını gerektirecek her türlü çalışmaları özveri içinde yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

AYDINLIK TÜRKİYE

Başkan Önal, “Daha seçime girmemiş bir parti olmasına rağmen 81 ilde ekonomik gelirleri artıracak, gelir kaynakları proje ve kaynak paketi çalışmalarını yürüten partimiz günden güne büyümekte ve halkımızın teveccühünü kazanmakta. Bu sadece Karasu’da değil. Türkiye genelinde partimize aynı teveccüh gösterilmektedir. Biz çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın deyimi ile ikinci 40 yıla hazırız. Biz Milli Görüşçüler bu ülkenin olmazsa olmazıyız. Bizler diyoruz ki hep beraber el ele aydınlık bir Türkiye için yola çıktık” ifadelerini kullandı.