EğitimKarasu

Ataç, gençlerle çelenk sundu

Ataç, geçlerle çelenk sundu

15-19 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, sporcu gençler ile birlikte Hükümet Konağı Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Ataç: Sizlere emanet

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, 15-19 Mayıs Gençlik Haftası nedeni ile Karasu’nun sporcu gençleri ile birlikte Hükümet Konağı Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Ardından açıklamada bulunan Ataç, “Sevgili gençler, Binlerce şehit vererek, sıkıntı ve yokluklar içinde, büyük özverilerle kurulan Türkiye Cumhuriyeti sizlere emanettir. Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak, en başta gelen görev ve sorumluluğunuzdur” şeklinde konuştu.

Gençlik haftanızı kutluyorum

Konuşmasına devam eden Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, “Bugün Gençlik Haftası’nın başlangıcı nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk sunmak için burada toplanmış bulunmaktayız. Bu yıl bayramımızın 104. Yıldönümü kutlayacağız. Sizler de Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözüne sadık kalarak başarılı ve nitelikli sporcular olma yolunda gayret gösteriniz. Şimdiden gençlik haftanızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Ataç, sporcu gençlerle birlikte Hükümet Konağı Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.