Gündem

Aralıksız çalışıyoruz

 

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binasını tamamlamak için aralıksız çalıştıklarını ifade eden Müteahhit Seyfullah Keleş, “Pandemi sürecinden, artan maliyetlerden ve hesap hatalarından kaynaklanan sıkıntılar oldu. İşimizin başındayız. İşi alnımızın akı ile teslim etmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz” dedi.

 

İŞİN BAŞINDAYIM

850 günde tamamlanması öngörülen işi yarı süresinde bitirmeyi taahhüt ettiklerini ancak pandemi süreci ve malzeme tedarikinde yaşanan sıkıntıların hedeflerine ulaşmayı imkansız hale getirdiğini söyleyen Müteahhit Seyfullah Keleş, “Bu nedenle bir ek süre talebimiz oldu. Bunun yanı sıra proje dışında işlerin de yapılması gerekti. Tüm bunlara rağmen ek sürenin sonuna gelindiğinde işi teslim edeceğiz. Yaşanan aksaklıklar olsa da maliyet artışı yaşansa da bu işten alnımızın akı ile çıkacağız” diye konuştu.

 

İÇ DİZAYN TAMAM GİBİ

Bina içinin yüzde 98 oranında tamamlandığını dış cephe ve çevre düzenlemeleri için de birden fazla ekibin yoğun şekilde çalıştığını söyleyen Müteahhit Keleş, “Dış cephe konusunda çözüm ortağımızla yaşadığımız sıkıntıyı bir kenara koyup işi tamamlama yoluna gittik. Bu noktada yaşadığımız tüm sıkıntıları aşabilecek güçteyiz. Pek çok farklı noktada iş yapıyoruz ancak ben mesaimin tamamını burada geçiriyorum. Karasu layık olduğu şekilde bir İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası’na kavuşacak” dedi.