Spor

Amatör ruhla mücadele edeceğiz

 

 

Bu sezon 1. Amatör Küme’de mücadele edecek olan Darıçayırıspor’un yönetim kadrosu belirlendi. Başkan Yardımcısı Volkan Cansız, amatör ruhla mücadele ederek gençlere sporu sevdireceklerini belirtti ve bu yıl ligde kalmak için mücadele edeceklerini belirtti.

 

KONGRE YAPILDI

Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Darıçayırıspor’un yönetim kadrosu belirlendi. Geçtiğimiz hafta yapılan kongrenin ardından Başkan Erkan Karabulut ve Başkan Yardımcısı Volkan Cansız olarak belirlendi. Darıçayırıspor yönetiminde ise İbrahim Şenek, Şakir Aksoy, Murat Ali Aksoy, Serkan Erdoğan, Celil Seyhun, Samet Erdem, Rıfat Recep Şen, Samet Bayrak, Avni Sakallı, Muhammed Salih Öztürk, Mehmet Ali Kaya, Ramazan Topcu, Yavuz Şirin ve Murat Erdem isimleri yer aldı.

YETENEKLİ GENÇLER

Darıçayırıspor’un Başkan Yardımcısı Volkan Cansız, yaptığı açıklamada hedeflerini belirlediklerini ifade etti. Cansız, “Takım kadromuzu mahallemizin gençlerinden oluşturduk. Amacımız gençlerimizin arasındaki arkadaşlığı pekiştirmek ve onları birbiriyle kaynaştırmak” dedi. “Sporu gençlerimize aşılayarak onları kötü alışkanlıklardan da uzak tutmayı amaçlıyoruz” diyen Cansız, “Kadromuzda yetenekli gençlerimiz de var. Onların performanslarını öne çıkartıp onları üst takımlara transfer edeceğiz” dedi.

AMATÖR RUH

Yönetim olarak yapılan görüşmeler sonucu Antrenör Fikri Şenel ile anlaşmaya varıldığını da sözlerine ekleyen Başkan Yardımcısı Volkan Cansız, “Takımımıza hayırlı olsun” dedi. Cansız, “Fikri hocamız ile takımımız haftanın 4 günü idmanlara başladı. Gençlerimiz artık daha da emin ellerde” ifadelerini kullandı. Volkan Cansız, “Takımımızda eksik yerlerimiz vardı. Buralara takviyelerimiz oldu. Amatör bir ruhla mücadele ederek gençlerimize sporu sevdireceğiz ve ligde kalmak için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

İDMANLAR BAŞLADI

Darıçayırıspor’da Antrenör Fikri Şenel ile idmanlarda başladı. Pazar akşamı gerçekleşen idmana Kulüp Başkanı Erkan Karabulut ve yönetimi katıldı. Şenel’den takım hakkında bilgi alan yönetim, yeni oluşum olmalarına rağmen güzel işler başaracaklarını bildirdi. Şenel, “Genç ve yetenekli bir o kadar da karakterli topçular yetiştirerek Darıçayırı’na ve futbol camiasına hizmet etmek en büyük hedefimiz” dedi.