Aksu’dan MHP ziyareti

Aksu’dan MHP ziyareti

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek Başkan Münir Ali Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İki Başkan, yaşanan siyasi gelişmeleri değerlendirdi ve birliktelik mesajı verdi.

Uyumlu çalışıyoruz

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Karasu İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Toplantıda bir konuşma yapan Ak Parti İlçe Başkanı Recep Aksu, “Biz Cumhur İttifakı’nın iki güçlü siyasi partisini temsil eden kişiler olarak Karasu’da uyum içinde çalışmaya devam ediyoruz. Yan yana, sırt sırta genel seçimlerde yerimizi almaya hazırız. Şahsi hırslarımızdan ve beklentilerimizden sıyrılmış olarak genel seçimlerin kazanılması için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Kara: Birlikte güçlüyüz

Aksu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara da, “Önümüzdeki süreç hem Cumhur İttifakı hem de ülkemiz açısından büyük önem taşıyor. Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin işlerliğinin artırılması ve güçlendirilmesi için önümüzdeki dönem kritik önemde. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Lider Devlet Bahçeli’nin de defalarca dile getirdiği gibi biz ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ anlayışında siyaset yapıyoruz. Mevzu vatan olduğunda gerisini teferruat görüyoruz” dedi.

Aksu’nun ziyareti sonrasında iki parti mensupları fotoğraf çektirdi

 

: Kara: Mevzu vatan olduğunda gerisini teferruat görüyoruz

 

Aksu’nun ziyareti sonrasında iki parti mensupları fotoğraf çektirdi