GündemKarasuKocaaliSiyaset

Aksu’da Kuzey’e ziyaret

Aksu’da Kuzey’e ziyaret

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Karasulu gazetecilerle bir araya geldi. Basının önemli bir görev yaptığını söyleyen Aksu, gazetecilerin çalışan gününü tebrik etti.

 

Kutsal görev

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sakarya Kuzey Gazetesi’ne ziyarette bulunan Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, vatandaşların haber alma hakkına riayet ederek ve hakkaniyetle yayın yapılmasının kutsal bir görev olduğunu söyledi. Basın mensuplarının dürüstlük ilkesi çerçevesinde yayın yapmasının toplum barışı açısından da büyük önem arz ettiğini söyleyen Aksu, “Bu açıdan ifa etmiş olduğunuz mesleğinize saygı duyuyorum” dedi.

Büyük şans

Karasu’nun Sakarya ilçeleri arasında basın manasında en zengin kültüre sahip ilçe konumunda olduğunu da dile getiren Aksu, “Karasu basın alanında gerçekten çok şanslı. Kurumsal yapılar oturmuş durumda. Siz ve diğer basın kuruluşunda çalışan arkadaşlarımız toplumsan denge unsuruna saygı çerçevesinde özgür şekilde haberlerini yapıyor ve toplum önüne çıkıyor. Bu açıdan ilçemizin şanslı olduğunu düşünüyorum. Pek çok ilde olandan fazla basın kuruluşu bizim ilçemizde mevcut” diye konuştu.

Recep Aksu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.