Siyaset

Akraba esnaf gezisinde

Akraba esnaf gezisinde

Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan esnaf ziyaretlerine ağırlık veriyor. Esnafın vatandaşa daha iyi hizmet verebilmesi için projeler geliştirdiklerini ve genel merkezden gelen talimatlar sonrasında projelerini açıklayacağını söyleyen Erdoğan, seçime kadar ulaşılmadık seçmen bırakmayacaklarını söyledi.

Esnaf bel kemiği

Kocaali’de köklü bir idari değişime hazırlandıklarını söyleyen Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, “Biz toplumun her kesimini ilgilendiren projeler hazırlayacağız. Milli Görüş Belediyeciliği anlayışı ile esnafımızın daha rahat koşullarda, bol ve bereketli kazanç elde etmesi için elimizden geleni yapacağız. Yerel yönetimler esnafın vatandaşa daha kolay ve sağlıklı hizmet vermesinin önünü açmalıdır. Biz öncelikle bunu sağlayacağız” diye konuştu.

Kucaklayıcı olacağız

Adaylıklarını açıkladıkları günden bu yana sahada yer aldıklarını ve seçmenin talep ve beklentileri doğrultusunda projeler geliştirdiklerini de ifade eden Erdoğan, “Seçmenlerimizin çok çeşitli istek ve beklentileri var. Bunların tamamını karşılayacak potansiyelimiz var. Toplumun refahını yükseltecek, her vatandaşımızın kendini yönetime dahil hissedeceği projelerimizi faaliyete geçireceğiz. Genel merkezimizin talimatının ardından projelerimizi vatandaşlarımızla paylaşacağız” dedi.

Turu tamamladık

İktidar Partisi’nin adayını belirlemesi öncesinde tüm mahalleleri gezdiklerini ve seçmenlerin büyük kısmına ulaştıklarını ifade eden Kocaali Belediye Başkan Adayı Erdoğan, aday adaylık süreci beklemesi yaşamadıkları için sahada büyük avantaj elde ettiklerini de sözlerine ekledi. Erdoğan, “Adaylığımızın ilan edilmesinin hemen ardından sahaya çıktık. Seçmenlerimizin tamamına yakın kısmına ulaştık. Her birine dokunduk ve oylarına talip olduğumuzu ifade ettik” şeklinde konuştu.

Özlem var

Vatandaşların kendilerine gösterdiği ilgiden de son derece memnun olduklarını dile getiren Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, “Vatandaşımız samimiyet özlemi içinde. Milli Görüş Belediyeciliği özlemi içinde. Allah izin ederse bu özleme son vermek, Kocaali’mize samimiyetle hizmet etmek için kolları sıvadık. Vatandaşımız 31 Mart Yerel Seçimlerinde tercihini bizden yana kullanır ve Allah da izin ederse bu emelimizi gerçekleştireceğiz” dedi.