GündemKarasuKocaaliSiyaset

Ak Parti’de durmak yok

Ak Parti’de durmak yok

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve yönetim kurulu üyeleri mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Yenimahalle, Gölköprü, Resuller, Konacık, Hürriyet, Yassıgeçit ve Subatağı mahallelerini ziyaret eden Aksu, burada vatandaşlarla bir araya geldi.

 

7 mahalle gezdi

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve yönetim kurulu üyeleri geride kalan hafta yedi mahallede vatandaşlarla bir araya geldi. Aksu Yenimahalle, Gölköprü, Resuller, Konacık, Hürriyet, Yassıgeçit ve Subatağı mahallelerini ziyaret etti. 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimle alakalı vatandaşların talep ve beklentilerini yerinde tespit ettiklerini söyleyen Aksu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’nin en yüksek oy oranını yakalaması için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Teveccüh yüksek

Gittikleri mahallelerde vatandaşların talep ve beklentilerini tespit ettiklerini söyleyen Başkan Aksu, “Biz ofislerinde oturup siyaset yapanlardan değiliz. Ak Parti dün olduğu gibi bugün de sahadadır. Sahada olduğu gibi vatandaşın gönlündedir. Biz seçimden seçime vatandaşı ziyaret eden bir siyaset anlayışını sona erdirdik. Seçimler bittiği günden itibaren bir yandan hizmet etmeye diğer yandan da vatandaşı dinlemeye devam ediyoruz. Vatandaşımız da bizi sürekli sahada görmekten mutlu oluyor” ifadelerini kullandı.

Anket sahada

Yayınlanan anketlerde Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ın oylarının kasıtlı olarak düşük gösterildiğini söyleyen Aksu, “Para ile tutulan ve parayı verenin değerini yüksek çıkararak algı oluşturmaya çalışan anket firmaları bilmelidir ki gerçek anket sahada yapılır. Sonucu da sandıkta ortaya çıkar. Kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimden zaferle çıkan Ak Parti, seçmenlerin gönlüne yer etmiş ve bu yeri de her gün daha da kalıcı hale getirmiştir. Masa başında anket yapanlar da 14 Mayıs’ta bu sonucu bir kez daha görecektir” dedi.

Umut hep Erdoğan

Vatandaşın belli konularda talep, beklenti ve şikayette bulunduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Aksu, “Kimse şartların mükemmel olduğunu söylemiyor. Ancak Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde atılan adımları da vatandaşımız gayet iyi görüyor. Seçmenin umudu dün olduğu gibi bugün de Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan. İktidar rüyası görenler ve Türkiye’nin gelişmesinden rahatsızlık duyanlar bir kez daha hayal kırıklığına uğramaya mahkumdur. Vatandaş en iyi cevabı sandıkta vermeye hazırlanıyor” diye konuştu.

Aksu’ya Yenimahale’de Muhtar Ali Beyaz eşlik etti.
Recep Aksu, Gölköprü Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Resuller Mahallesi’ndeki ziyarete Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay da eşlik