Karasu

Ak Parti Teşkilatı bayramlaştı

Ak Parti Teşkilatı bayramlaştı

Kurban Bayramı’nın ikinci günü Ak Parti Karasu İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma programı düzenlendi. Düzenlenen programa AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar katılım sağladı. Aksu, “Derdimizle dertlenecek bir milletvekiline de sahibiz” dedi.

Katılım yoğun oldu

Ak Parti Karasu İlçe Başkanlığı’nda Kurban Bayramı’nın ikinci günü bayramlaşma programı düzenlendi. Düzenlenen programa AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, muhtarlar, partililer ve vatandaşlar katılım sağladı. Bayramlaşmasın ardından konuşma gerçekleştiren Ak Parti İlçe Başkanı Recep Aksu, “Kurban Bayramı’nın ilçemiz, ilimiz ve İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Dünya liderine sahibiz

Konuşmasına devam eden Aksu, “Yakın zamanda hayatını kaybeden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’a Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır diliyoruz. 23 yıldan beri bu ülkeye hizmet eden Cumhurbaşkanımıza milletimizin sevdası devam ediyor. Ülkemize beş yıl daha hizmet edecek bir dünya liderine sahibiz. Şimdi ise bizim derdimizle dertlenecek bir milletvekiline de sahip olduk. Herkesin bayramını tebrik ediyorum. Programımıza katılım sağlayan herkese de teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Karasu’nun sorunlarını çözeceğiz

Ardından konuşma gerçekleştiren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Bizde bir dava eri olarak ilçemize hizmet etmeye devam ediyoruz. İlçemizin eksiklerini biliyoruz. En ince ayrıntısından görünen en büyük kısmına kadar her şeyin farkındayız. İmkanlarımız çerçevesinde en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Bir elimizin, bir ayağımızın Ankara’da olduğuna inanarak daha iyi şekilde hizmet ederek sorunlarımızı çözeceğiz. Bu sayede ihtiyacımız olan projeleri hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Aksu, “Bizim derdimizle dertlenecek bir milletvekiline de sahipsiz” dedi.

 

Sarı, “ En iyi şekilde hizmet ederek Karasu’nun sorunlarını çözeceğiz” dedi.