GündemKarasuKocaaliSiyaset

Ak Parti sahadaydı

Ak Parti sahadaydı

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu geçtiğimiz hafta mahalle ziyaretlerine ağırlık verdi. Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği çalışmalarda Aksu, mahalle muhtarları, mahalle temsilcileri ve vatandaşlar ile sohbet etti.

 

Altı mahalle gezdi

Göreve geldiği günden bu yana saha çalışmalarına ağırlık veren Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, mahalle gezilerine devam etti. Geride kalan hafta Kurudere, Yuvalıdere, Kızılcık, Kuyumcullu, Küçük Karasu ve Adatepe mahallelerini ziyaret eden Aksu ve beraberindekiler, mahalle temsilcilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde muhtarlar ve vatandaşlarla sohbet etti. Aksu ve beraberindekiler yerel ve ulusal konularda vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı.

Hep sahadaydık

Ak Parti’nin seçimden seçime gelen partiler ile karıştırılmaması gerektiğini söyleyen Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, “Ak Parti kurulduğu günden bu yana vatandaş ile iç içe olan bir partidir. Biz de göreve gelir gelmez hemen vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye başladık. Mahalle ziyaretlerimizde hem ülkemizdeki gelişmeleri vatandaşlarımız ile istişare etme imkanı buluyoruz hem de vatandaşın sorunlarını yerinde gözlemiyoruz” dedi.

Ara vermeyeceğiz

Ak Parti’nin seçimlere en hazır parti konumunda olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Aksu, “Biz mahalle temsilcileri, sandık görevlileri başta olmak üzere diğer tüm unsurları ile her daim seçime hazır olan bir partiyiz. Ancak seçimleri milletimize hizmet için bir araç olarak görüyoruz. Bunu da vatandaşımızın çok iyi anladığını düşünüyoruz. Bu nedenle Ak Parti kurulduğu günden bu yana girdiği tüm seçimlerden zaferle çıkmıştır” diye konuştu.

Yine kazanacağız

Türkiye’nin çok önemli bir seçim sürecine girdiğini söyleyen Aksu, “Bu seçim Türk Tipi Başkanlık Sistemi’nin yerleşmesi için de büyük önem arz ediyor. Ülkemizin kalkınma hamlesine giriştiği, tüm dünya karşısında gücünün ve saygınlığının arttığı bir dönemde gidilen bu seçimin kazanılmaktan başka şansı yoktur. Biz de Ak Parti teşkilatları olarak Cumhur İttifakı’nın ve Recep Tayyip Erdoğan’ın en yüksek oy oranı ile seçimi kazanması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Herkese ulaşacağız

Ak Parti Teşkilatı olarak Karasu’daki her bireye ulaşmayı hedeflediklerini de sözlerine ekleyen İlçe Başkanı Recep Aksu, “Bu kapsamda hem ana kademe, hem kadın ve gençlik kollarımız seferber olmuş durumda. Mahalle temsilcilerimiz de sahadaki yerlerini almış durumda. Çalınmadık kapı, çalınmadık kapı bırakmadan tüm vatandaşlarımıza ulaşacağız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimden zaferce çıkması için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Aksu’nun Kurudere ziyaretine mahalle muhtarı ve temsilcisi de eşlik etti.
Aksu’nun duraklarından biri de Yuvalıdere oldu.
Aksu Adatepe’de vatandaşlarla bir araya geldi.
Kuyumcullu da Aksu’nun ziyaret ettiği yerler arasındaydı.
Ak Partililer Kızılcık Mahallesi’ne de ziyarette bulundu.