Adayımız Sinan Oğan

Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci 14 Mayıs’ta yapılacak olan Genel Seçimlerde Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayının Sinan Oğan olmasından memnuniyet duyduklarını söyledi. Demirci, milletvekili seçimlerine ilişkin ortak liste çalışması hakkında ise netliğin sağlanmadığını ifade etti.

Oğan geliyor

Seçim tarihinin 14 Mayıs 2023 olarak açıklanmasının ardından Adalet Partisi, Ülkem Partisi, Türkiye İttifakları Partisi ve Zafer Partisi’nin ortak adayının Sinan Oğan olarak açıklanmasından son derece memnun olduklarını ifade eden Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci, “Milletimizin beklentilerine uygun bir adayla seçime gitmeye hazırlanıyoruz. Adayımıza ve ittifakımıza sonuna kadar güveniyoruz. Seçimden en sağlıklı sonucu alacağımıza inanıyor milletimizin sağ duyusuna sonuna kadar güveniyoruz” dedi.

Listeler net değil

Milletvekili listelerinin oluşumu konusunda henüz bir karara varılmadığını ancak bu hafta içinde bu konunun da karara bağlanmasını beklediklerini söyleyen Başkan Demirci, “Milletvekilliği adaylığı konusunda liderlerin son kararı vermesini bekliyoruz. Ardından teşkilatlarımız gereğini yapacak ve hem milletvekili seçimleri hem de Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Sinan Oğan’ın başarısı için kapı kapı gezeceğiz” ifadelerini kullandı.

Teşkilat olarak hazırız

Milletin iki ittifak arasında tercih yapmaya zorlanmasına karşı durduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Demirci, “Bu millet iki aday arasında tercih yapmak zorunda değil. Sinan Oğan kendi sevenlerinin yanında kararsız kalanların da umudu olacaktır. Biz teşkilat olarak seçime kurulduğumuz günden bu yana hazırız. Adayımızın belirlenmesinin ardından Zafer Partisi’ni sahalarda daha çok göreceksiniz. Ne ADB ne Rusya ne Çin, her şey Türklük için” şeklinde konuştu.