EkonomiKarasu

A’dan Z’ye

 

Karasu’da anahtar teslim tadilat, cam balkon ve dekorasyon işi yapan BYD Baş Yapı Dekorasyon Sahibi Yusuf Baş, inşaat ile ilgili her alanda çözüm ürettiklerini belirterek, “İnsanların temel ihtiyacı işin ustasını bulmak. Ekibimizde her alanın ustası mevcut. A’dan Z’ye inşaat ile ilgili usta ihtiyaçlarında müşterilerimizin yanındayız” dedi.

 

İNŞAATIN İÇİNDEN GELDİK

Karasu’da anahtar teslim tadilat konusunda bir eksiklik olduğunu fark ettiklerini ve kurumsal olarak bu alana girdiklerini ifade eden BYD Baş Yapı Dekorasyon Sahibi Yusuf Baş, “Kendim elektrik elektronik mezunuyum. İnşaatın içinden geldim. Bu alandaki eksiklik ve ihtiyaçları bilirim. Yani işimizi hem mektepli hem de alaylı olarak yapıyoruz. Bu da müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilip, en doğru çözüm önerilerini kendilerine sunmamızı sağlıyor” dedi.

 

SORUN VARSA ÇÖZÜM BİZDE

Müşterilerin bütçe, ihtiyaç ve zevklerine göre tadilat yaptıklarını, tadilat ve dekorasyonun yanı sıra cam balkon işi ile de ilgilendiklerini belirten Yusuf Baş, “Biz işleri büyük küçük diye ayırmıyoruz. Vatandaşlarımız en küçük tadilatından en kapsamlı tadilata kadar bizi arayabilirler. Yaptığımız işlerde alanında uzman ekiplerle çalışıyoruz. Yaptığımız işe garanti veriyoruz. Ekibimize ve yaptığımız işe güveniyoruz. Yaptığımız iş kendi reklamını yapıyor” ifadelerini kullandı.