KarasuMagazinSakarya

Acar ve Kaya sevenlerini ekrana kilitledi

 

 

Karasu’nun sevilen simalarından oyuncu Timur Acar ve Çetin Kaya, yeni diziyle sevenleriyle buluştu. Kanal D ekranlarından yayınlanmaya başlayan İyi Aile Babası dizinde sevenleriyle buluşan Acar ve Kaya, Karasu’yu da ekranlara kilitledi.

 

Acar başrolde

Karasu’nun sevilen simalarından oyuncu Timur Acar ve Çetin Kaya, Kanal D ekranlarından yayınlanmaya başlayan İyi Aile Babası dizisiyle yeniden sevenleriyle buluştu. Rıfkı Pamuk karakterine hayat veren Timur Acar, başrol oyuncuları arasında yer aldı. Acar’ın dizideki karakteri ise, hala anne ve babası ile aynı evde yaşayan, lisede beden eğitimi öğretmeni ve basketbol takımının koçu. Çok iyi niyetli ve temiz kalpli bir adam olduğu için de kolay kandırılan bir yanı var.

 

Kaya yazar rolünde

Karasu’yu ekranlara kilitleyen dizide Çetin Kaya’da Yazar İbrahim Çetin olarak rol alarak sevenleriyle buluştu. Karasulu oyuncu Kaya, dizide Mehmet Ali isimli iyi aile babasının arkadaşı İbrahim Çetin olarak yer alıyor. Ayrıca dizide sevilen oyuncular Melek Baykal – Arife Pamuk karakterini canlandırırken, Salih Kalyon – Kerami Pamuk, Şebnem Bozoklu – Aslı Pamuk, Çağlar Çorumlu – Mehmet Ali Pamuk karakterlerine hayat veriyor. Dizi Perşembe akşamlarıyla sevenleriyle buluşuyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir