Karasu’da bayramlaşma

 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl Karasu ilçe protokolü tarafından vatandaşlarla bayramlaşma programı düzenlendi. Karasu Belediye Başkanı, Karasu Kaymakamı güvenlik güçlerini, şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek bayramlaşırken, siyasi parti temsilcileri kendi aralarında bayramlaştı.

 

TOPLU BAYRAMLAŞMA DÜZENLENMEDİ

Karasu’da bayramlarda her yıl düzenlenen meydanda vatandaşlarla bayramlaşma töreni bu yıl koronavirüs salgını nedeni ile iptal edildi. Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı ve Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı kapsamında Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı, SAGET, Karasu Devlet Hastanesi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Karasu İtfaiye Müdürlüğü, şehit aileleri ve gazi aileleri koronavirüs tedbirleri eşliğinde ziyaret edildi.

SİYASİLER BAYRAMLAŞTI

Karasu’daki siyasi parti temsilcileri ise ilçe teşkilatlarında toplu bayramlaşma töreni düzenlenmedi. Karasu ilçe teşkilatları bayram boyunca açık bırakıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Muammer Adanur ise bayram boyunca ilçe teşkilatında üyelerini ağırlayarak bayramlaştı. Gülcan Elmalı