Gündem

27. yıla özel program

Sakarya VİB Turizm, 27. yıl dönümünde yeni yönetim kurulu üyelerini ve gelecek hedeflerini, düzenlenen özel etkinlikte basın mensuplarıyla buluştu. Düzenlenen programa katılım oldukça yoğun oldu.
Hedefler anlatıldı
Sakarya VİB Turizm, 27 yıldır kesintisiz hizmet veren köklü bir kuruluş olarak, kuruluşunun 27. yıl dönümünü Green Blue Kırkpınar, Sapanca’da özel bir etkinlikle kutladı. VİB Turizm yeni yönetimin basın mensupları ile bir araya geldi. Düzenlenen etkinliğe Türkiye genelinden birçok basın mensubu katılım sağladı. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın, etkinlikte yaptığı konuşmada VİB Turizm’in gelişim sürecini ve gelecek hedeflerini detaylandırdı.
405 noktada
Akın, “VİB Turizm çatısı altında faaliyet gösteren kuruluşlarımızı 4 ana başlık altında açıklayabilirim. Avrupa’da Almanya, Avusturya ve Romanya’da Avrupa VİB Turizm markasıyla hizmet veriyoruz. Türkiye genelinde ise 405 noktada 27 yıldır kesintisiz olarak hizmet sunmaktayız. İtimat Turizm ile Kocaali ve Karasu ilçelerimizden İstanbul’a ulaşım sağlarken, Avt Tur Turizm şirketimizle geniş bir turizm ağı oluşturuyoruz. Bu hizmetleri 76 otobüs ve 1000 kişilik personel ile başarıyla sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
Yeni yönetim
Yeni yönetim kurulu üyelerini de tanıtan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın, Sakarya VİB Turizm’in 27. yılında yapılan genel kurul toplantısında yönetim kurulunda yapılan değişiklikleri aktardı. Başkan Akın ayrıca yeni yönetim kurulu üyelerini açıkladı. Yönetim kurulu üyeleri Suat Serdaroğlu, Fahri Mehmet Efendioğlu, Yalçın Şahin ve Serkan Temizsoy olarak belirlendi.

Sakarya VİB Turizm, 27. yıl dönümünde basın mensuplarıyla buluştu.
Düzenlenen programa katılım oldukça yoğun oldu.
Akın, “76 otobüs ve 1000 kişilik personel ile başarıyla sürdürüyoruz” dedi.