24 sergi görücüye çıktı

 

Karasu İmam Hatip Lisesi’nde TÜBİTAK tarafından organize edilen 4006 Bilim Şenliği Sergisi düzenlendi. Pandemi gölgesinde gerçekleşen şenlikte, 72 öğrenci aktif rol aldı ve 24 adet çalışma sergilendi.

 

TURHAN AÇILIŞI YAPTI

29-30 Eylül tarihleri arasında Karasu İmam Hatip Lisesi’nde TÜBİTAK tarafından organize edilen 4006 Bilim Şenliği düzenlendi. Serginin açılışını Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan gerçekleştirdi. 72 öğrencinin aktif olarak katıldığı şenlikte 24 adet çalışma yer aldı. Müdür Turhan, “Hepsi birbirinden kıymetli projelerimizi öğrencilerimizden dinledik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Sergide görev alan öğrenciler, sergiyi gezen Müdür Turhan, okul öğretmenlerine ve öğrencilere projelerini tek tek anlattı.

ZİYARETÇİ KABUL EDİLMEDİ

Projenin koordinatörlüğünü okulun Tarih Öğretmeni Bahar Güzgü üstlenirken, Filiz Kayın, Ayşe Şimşekoğlu Kalender, Sümeyye Doğan, Hansa Çatalbaş, Hamza Nural, Ali Kemal Günal ve Okul Müdürü Ergün Demir Danışman öğretmen olarak görev aldı. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi’nden Kübra Duman, TÜBİTAK görevlisi olarak çalışmaları değerlendirdi. Pandemi şartları göz önünde bulundurulduğu için sergiye başka okullardan ziyaretçi kabul edilmedi.