Karasu

20 kişi karantinaya alındı

 

Karasu İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, Salı günü Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı başkanlığından toplandı. Toplantı sonrasında yapılan açıklamada üç ayrı adreste yaşayan 20 kişinin karantina altında olduğu belirtildi.

 

HIFZISSIHHA TOPLANDI

Salı günü Karasu İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı başkanlığından toplandı. Toplantıya Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Tevfik Altunel, SAGET-31 Bot Komutanı Habil Abatay, İlçe Müftüsü Bektaş Günay, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Burcu Şahinoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin Turhan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yutkun Cabak katıldı. Toplantıda koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararlar yeniden görüşüldü.

TEDBİR ALINDI

Toplantı sonrasında yapılan açıklamada Karasu Yalı Mahallesi İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir binanın dairesinin 26 Şubat’a kadar 4 gün süreyle, Aziziye Mahallesi Hastanesi Caddesi üzerinde bulunan bir dairenin 27 Şubat’a kadar 5 gün süreyle, İncilli Mahallesi 623. Sokak’ta bulunan dairenin ise yine 26 Şubat 2021 tarihine kadar 4 gün süreyle karantina altında tutulduğu ve dairelere bu tarihe kadar giriş çıkışlarına izin verilmeyeceği belirtildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir